KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10177401
nr 1017 7401
Pastell
signerad. André, 1903, Björkar, motivet: 42x10
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:58:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)